Blog

Genel Yüzey Hijyeni ve Bakımı Hakkında Bilgiler

Yüzey Temizliği

Genel yaşam alanlarında temizlik, hem görünüm, hem de sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle banyo ve tuvaletlerde, insan sağlığını tehdit edecek unsurların oluşması kaçınılmazdır. Yüzey Temizliği ürün grubu, genel yaşam alanlarında temizlik sağlarken, özellikle sağlık açısından tehlike arz eden alanlarda insan sağlığı için hijyen sağlayacak ürünlerden oluşmaktadır. Belirlenen periyodik uygulamalar ile yapılan temizlikler kir birikimini engelleyerek, hem yaşam alanlarının güzel ve temiz görünmesini, hem de sağlık açısından hijyenik ortamlar sağlar.

FOREST Genel Yüzey Hijyeni

FOREST ile sunulan genel ve kişisel bakım ürün grubu, her bir üründen beklediğiniz sonuçları alabilmek için etkili ve kaliteli maddeler ile formüle edilmiş ürünlerden oluşmaktadır. İnsan ve çevre sağlığına zararı bulunmayan bu maddeler, cildiniz ile mükemmel uyum sağlayarak hijyen sağlamaktadır. Yaşam standartlarının artması ile paralel olarak, kişisel bakım ürünlerini kalite ve çeşitlilik olarak her geçen gün arttırmakta, bu konuda AR-GE çalışmalarımızı güçlendirmekteyiz.

ALCOV Zemin Bakımı Hijyeni

Cilalar ve cila bakım ürünleri ve genel zemin bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Cila maddeleri zeminleri dış etmenlerden koruyarak kullanım ömürlerini uzatır. Cila bakım ürünleri ise cilanın ömrünü uzatarak cila kullanım süresini arttırır. Üstün formülleri ile laboratuvar analizleri sonucunda geliştirilen ALCOV Zemin Bakımı ürün grubu, uygulama ve kullanım açısından hem insan, hem de çevre sağlığına duyarlı ürünlerden oluşmaktadır. Cila uygulama konusunda deneyimli Günsu uzmanları, zemin bakımlarının periyodik olarak yapılması önerirler. Bu bakımlar, zeminlerin parlak görünmesini, yüzeyin kolay temizlenebilmesini sağlar.

Halı Temizliği ve Bakımı Hakkında Temel Bilgiler

Halılar, yaşam alanlarının vazgeçilmez bir unsurudur. Hem zeminleri, hem de dekoratif olarak duvarlarımızı süsleyen halılar, her türlü yaşam alanında kullanılabilir. Halılar, dokulu yapıları nedeniyle birçok kirliliği içerisinde barındırabilecek yapıdadır. Bu sebeple halıların belirli zaman aralıklarıyla düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde halılar birer mikrop barınağı haline gelir ve çeşitli hastalıklara yol açabilir. TARGET ürün grubu, her tür halı temizliği için çeşitli ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin halılar üzerinde düzenli ve yerinde kullanılması, parlaklığı ile yaşam alanlarımızı güzelleştirirken, sağlığımızı tehdit eden unsurlardan da bertaraf edilecektir.